daži ķeburi un drupačas

Info war

Pagājušās nedēļas ziņas: “Gruzijā notiek militāra karadarbība kurā Gruzija zaudē Krievijai!”.

Bet es saku: “ne sūda, jo tā ir niča!” 😀

Kāpec? Tapēc ka karš notiek divās frontēs! karš notiek Gruzijā un mūsu prātos. Ietekmēt to, kas notiek Gruzijā mēs praktiski nevaram, bet savus pakaušus pakasīt gan🙂 Ja arī Gruzija zaudē savā zemē, tad tā pagaidām uzvar pasaules medijos – informatīvajā karā pret Krieviju!

Katru dienu pasaules medijos parādās aizvien jauni video, raksti un informācija par “patiesajiem” notikumiem abu pušu kontrolētajās teritorijās. Pat mans Youtube inbox pildās ātrāk nekā es spēju to visu apskatīt😀

Tiesa pagaidām saņemu tikai Gruzijas puses atbalstītaju sniegto info, bet Krievijas un Gruzijas seperātisko reģionu viedokli meklēju pats vai uzeju netīšām😦

Palūkosimies uz to, kā uz futbola spēli:

Pirmais puslaiks sācies ar strauju Gruzīnu uzbrukumu Krievijas atbalstītajiem seperātistiem laukuma centrā… nekur talāk par saspēlēm pretinieka laukumā viņi netiek un rezultāts saglabjājas 0:0🙂 Seko straujš Krievijas un seperātisko reģionu pretuzbrukums! Gruzīni atsāk spēli laukuma centrā, bet Krievijas uzbrukums izrādās pāraks un tas vainagojas ar pirmo vārtu guvumu, kad Krievi pilnībā sāk kontrolēt Gruzijas pievārti 0:1😀

Pirmais puslaiks beidzies ar rezultātu 0:1 “viesu” labā. Gruzijas komandas vadītājs Saakašvili lūdz ārvalstu vadītaju padomus un palīdzību ar profesionālākiem spēlētājiem. Spelētajus protams, kas nav pirms mača pieteikti laukumā laist nevar, tāpēc ārvalstu komandu vadītaji tikai brīdina Krieviju par pārak rupju spēli pretinieka laukumā.

Sākas otrais puslaiks. Pārtraukuma laikā Gruzijas fanu nometne krietni papildinata ar līdzjutejiem no citam valstīm, kas skaļa balsī bļauj pret Krieviju vērstus saukļus. Tas palīdz un Krievija nedaudz piebremzē spēles tempu.  Noraidījumi par rupju spēli liek krieviem atkāpties savā laukuma pusē🙂 Gruzīni necīnās, bet lenām saspēlējoties pamazām virzās atpakaļ uz laukuma centru. Gruzijas fanu skaļā bļaušana liek kļūdīties Krievijai, kuras aizsardzības spelētaji vairs pat nedzird ko viens otram saka un tā pavisam neveiksmīgi raida bumbu savos vārtos izlīdzinot rezultatu 1:1!