daži ķeburi un drupačas

Šodien ir LIELA diena, jo man ir vārda diena 😀
Patiesībā jau rīts sākās iedvesmojoši, jo atverot kādu interneta ziņu portālu kā pirmais šodien sumināmais vārdiņš minēts Gundabis kamēr mans vārds nepamanāmi gozējās saraksta tālākajā stūrītī.
Atzīšos ka uz darbu ierados ar krīzes cienīgu cienastu, kas bija jau iepriekš aprēķināts uz konkrētu birojā sēdošo skaitu un pāris sulas paciņas citkārt pierastā vīna vietā.
Atcerējos arī kādu bērnības dienu vārda dienas ballīti mājās. Mamma bija ļoti centusies un pagatavojusi cienastu man un maniem draugiem. Bija gan gardie pašceptie rieksti ar vārīta iebiezināta pilnpiena masas pildījumu, gan dažāda veida kulinārijas brīnumi, kas vienmēr likuši man aizmirst nepārēšanās noteikumus. Pēc skolas steigšus devos mājās un gaidīju. Tā pagāja viena stunda pēc otras, bet durvju zvans nežēlīgi klusēja. Dzīvoju devītajā stāvā, un tāpēc uz katru lifta kustību saausījos. Kad nācu pie rūgtās atziņas, ka neviens tā arī neatnāks tuvojās stunda, kad kādam no vecākiem būtu jāpārrodas mājās. Man kļuva žēl sevis un mammas, kas bija sarūpējusi man visus šos gardumus. Nācās likt lietā fantāziju…
Ēdu visu ko redzēju un tik daudz cik lien. Slīcināju saldumos vilšanās rūgtumu un centos ēst tik daudz, lai pārnākot vecākiem pēc noēstā daudzuma liktos, ka te ir bijis varens bērnu bariņš 😀 Bija kauns, ka neviens neieradās… biju pārēdies, bet vai vecāki noticēja šaubos, jo bez ēdiena pievārēšanas neparko citu nebiju parūpējies – koridors tīrs, trauki neaiztikti.
Kopš tās reizes varu droši teikt, ka zinu ko piedzīvojis cilvēks, kas pirmais izgudroja teicienu: “uz vārda dienām neaicina” 😀
Šodien gan viss izdevās – atbrauca daži netālu dzīvojošie radiņi, bija salāti, torte un vīns, smiekli, prieks un dāvanas..

Paldies Jums mani mīļie!

Comments on: "Uz vārda dienām neaicina" (5)

  1. No rīta čivināji, ka darbā neviens neko ar ausīm neklapē.
    Suminājiens! eleven

  2. Šim rakstiņam lieliski atbilst teiciens: “viss plūst un mainās”, jo cik vien esam pazīstami un tas jau ir krietns laiciņš, tavas ballītes, pat tad, kad nevienu it kā neaicini ir labi apmeklētas! 😀

  3. Lasītāja said:

    Lielislks raksts! Sanāca padomāt! Lai lieliski burziņi arī turpmāk un par spīti krīzei – ar iebiezinātā piena masām!!! :)))

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s

Birku mākonis

%d bloggers like this: