daži ķeburi un drupačas

Durvju sāga

Vakardien bija svētku diena. Mums atveda ārdurvis. Patiesībā neatveda – mēs paši atvedām.

Kāpēc tie bija svētki? Tāpēc, ka  šīs durvis “meistars” liekot roku uz sirdi solīja uz Ziemassvētkiem. Tik ne uz šā gada, bet gan pagājušā gada Ziemassvētkiem! 😀

Vēl pērnajā gadā, kad durvis pasūtījām, bijām priecīgi par to, ka atradām ‘durvju meistaru’. Viņš visu darīja labi – atbrauca, nomērīja, paziņoja ka durvis esot viņa “jājamzirdziņš”, atrādīja durvju modeļu bilžu katalogu un sparīgi ziņoja par padarīto, bet tikai līdz Ziemassvētkiem. Tad gan viņš pazuda. Viņš ir vietējais un tāpēc par to īpaši nesatraucāmies. Gāja dienas un nedēļas, bet no meistera ne ziņas, ne miņas. Zvanījām un viņš atbildēja. Viņš likās pmierīgs un durvis solīja: “…pirmdien būs!”. Tā gāja mēneši.

Mēs neesam ļauni vai riebīgi. Mūsu zvans un viņa atbilde kļuva pierasta parādība. Mēs zvanam (viņš zin ko mēs jautāsim) un viņš atbild (mēs zinam ko viņš atbildēs). Pavisam vienkārši, bez nekādiem draudiem vai lamāšanās. Es pat brīnos kā tas neaizgāja līdz sarunām: “vai atnāksi uz tēju?”, “kā tad labi sokās, kā bērniem?” utt..

Iespējams ka tieši viņš nebija gatavs tuvināties un nolēma šai mūsu nesaraujamajai saitei beidzot pielikt punktu.  Sekoja vēl pēdējais jociņš pārceļot durvju atrādīšanu no otrdienas uz trešdienas pēcpusdienu un pēc tam vēl no trešdienas pēcpusdienas uz vakaru.

Kad braucu tām pakaļ neticēju, ka tas viss notiek īstenībā.  Piebraucu, izkāpu no mašīnas, iegāju pie “meistara” un pie sevis domāju kāpēc gan viņš nesaka, ka aizmirsis kautko pieskrūvēt, kautkas sagriezies vai durvīm nav vēl pat kokmateriāli sagatavoti. Viņš izlikās mierīgs un nosvērts un arī es centos slēpjot smīniņu neatpalikt.

Žēl tikai, ka jautrība kad parasti visiem stāstījām par durvju sāgu tagad būs jāmeklē citur 😀

Advertisements

Comments on: "Durvju sāga" (4)

  1. Es nezinu, ko es tādam durvju meitaram izdarītu!!! Laikam neko labu 🙂

  2. guntisdk said:

    he he, ir dzīrdēti līdzīgi stāsti par šāda veida meistariem. Zinu vienu paziņu, kur viens meistars taisīja jaunas koka kāpnes… apmēram 6 mēnešus 😀 beigās tomēr izmēri nesakrita, nācās pārtaisīt. tas cilvēciņ vēl aizvien gaida 😀

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Birku mākonis

%d bloggers like this: