daži ķeburi un drupačas

Atkal ir sacēlies! Jā, sacēlies kārtējais skandāls! Un šoreiz vainīgais ir nu jau izbijušais LTV žurnālists Kārlis Streips.

Daudzi gari un plaši diskutē par K. Streipa atlaišanas iemesliem. Vieni tos redz, citi negrib redzēt.

Lūk video kādēļ visa jezga:

Atslēgas vārds protams ir “maukas” un nedomāju, ka tam visam ir kāds sakars ar demokrātiju. Drīzāk ar ētiku, žurnālistikas pamatnostādni būt objektīvam un cieņu pret TV skatītāju.

Precizēšu – man nav iebildumu ne pret to, ka K. Streips uzskata ZZS par “maukām”, ne pret to, ka viņš pats ir pediņš, ne arī pret to, ka viņa diskusiju raidījums piedzīvojis nu jau vairākus popularitātes kritumus pēdējo gadu gaitā. Bet mani kaitina cilvēki, kas nebeidz vien atkārtot: “malacis, viņš lietas nosauca īstajos vārdos”. Atvainojiet, bet šādus īstos vārdus Jūs varat čomam krogā pēc 4 alus litra teikt nevis LTV tiešraidē, turklāt pieņemot, ka šo visādi citādi kulturālo diskusiju raidījumu iespējams vēro mazgadīgas personas vai tie paši ZZS vēlētāji.

*Attēlu aizņēmos no @svilpe

Tikko atnācu no dzimšanas dienas, tur visi vienojāmies, ka ir divi temati par kuriem runājot izgāž visu pasākumu – politika un reliģija. Šoreiz Latvijas politika ir darījusi savu – žurnālists kļuvis par prastu maukuri, kas sēž tiešajā ēterā un lepni to izmanto par savas personiskās politiskās ticības proklamēšanas vietu.

Piekāšu Streipu un atbalstu LTV vadību. Tiem, kas atkal bļaus: “ZZS noņēma Streipu” iesaku nolaisties uz zemes, izskaitīt līdz 10 un tad vēlreiz pavaicāt sev vai LTV kuras tiešraidē kāds publiski lamājas ir tāda TV kādu mēs to vēlamies redzēt. Ja tomēr vēlaties, lai tā turpinās. Paldies deviņdesmitajiem gadiem un rietumu ievazātajai bojeviku ērai, kas tautas saprātam piesviedusi rupekļu cienīgu smārdu.

 

Advertisements

Comments on: "Mauku eksperts Streips!" (2)

  1. Ja Panorāmā, kāds pateiktu #maukas, visi klaigātu, kā tā var! Šoreiz visi cildina.
    Eh, pietrūkst latviešiem varoņu. Viens lamu vārds un tauta redz glābēju baltā zirgā. Bet nav brīnums, jo politiskā impotence neatstāj vietu nekam citam.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

Birku mākonis

%d bloggers like this: